CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Tragedia na Mostowej

  • 7.11.2018, 07:28 (aktualizacja 07.11.2018 15:28)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Tragedia na Mostowej
Podziel się:
Oceń:
6 listopada 2018 roku około godz. 22.30 doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym, socjalnym należącym do Urzędu Miasta przy ul. Mostowej w Ostrowcu Św. W trakcie prowadzonych czynności strażacy ń znaleźli spalone zwłoki człowieka.

Na miejscu zdarzenia objętych pożarem było jedno z 4 lokali mieszkaniowych znajdujących się w budynku. Mieszkańcy lokali nie objętych pożarem, ewakuowali się na zewnątrz budynku przez przybyciem strażaków (5 osób). Działania straży pożarnej polegały na natychmiastowym ugaszeniu pożaru oraz oddymieniu pomieszczeń z jednoczesnym przeszukaniem pod kątem osób poszkodowanych. W trakcie prowadzonych czynności gaśniczych strażacy w jednym z pomieszczeń znaleźli spalone zwłoki człowieka. Innych osób nie znaleziono.

Akcja ratunkowa trwała prawie 3 godziny. Udział w niej wzięło 4 samochody ratowniczo-gaśnicze w tym 14 strażaków. Mieszkańcami budynku, w którym doszło do pożaru zajęli się pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Na miejsce zdarzenia przybył prezydent miasta Ostrowiec Świętokrzyskiego, a także prokurator w celu wyjaśnienia przyczyn zdarzenia.

 

Zdjęcia pochodzą z portalu społecznościowego Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego oraz ze strony KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.11.2018, 00:04
Musiało dojść do tragedii.? W tych barkach bo nie można nazwać tych pomieszczeń domami ludzie mieszkają jak zwierzęta. Brak kanalizacji, toaleta jest za domem, co dzienne awantury, ogrzewanie 1,5 pokojowego pomieszczenia piecem kaflowym brak prądu. Który mamy wiek.? Ufamy że urząd miasta stworzy godne warunki dla tych ludzi

Pozostałe