ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Porażka siatkarek na inaugurację

  • 04.11.2018, 18:03 (aktualizacja 04.11.2018, 20:17)
  • Klaudia Cybulska
Porażka siatkarek na inaugurację
Podziel się:
Oceń:
Meczem w Rzeszowie z miejscowym Developresem siatkarki KSZO Ostrowiec S.A. rozpoczęły nowy sezon 2018/2019 w Lidze Siatkówki Kobiet. W meczu I kolejki Developres SkyRes Rzeszów pokonał drużynę z Ostrowca 3:0 (30:28, 25:13, 25:18). 

Faworytkami w spotkaniu były zawodniczki z Rzeszowa, jednak KSZO Ostrowiec dzielnie walczyło w pierwszym secie, który rozgrywany był na przewagi, a ostrowczanki miały nawet 3 piłki setowe. Po wyrównanej pierwszej partii, w drugiej szybko przewagę uzyskała drużyna Developresu i zdecydowanie wygrała partię 25:13. W trzecim secie spokojną grą wykazały się zawodniczki z Rzeszowa, natomiast drużyna z Ostrowca popełniła dużo błędów własnych, co wykorzystały gospodynie, pewnie wygrywając ostatnią partię w meczu 25:18. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Developres SkyRes Rzeszów: Witkowska, Hawryła, Blagojević, Barakowa, Mlejnkova, Zaroślińska-Król, Sawicka (libero) oraz Rousseaux, Rabka, Hatala, Żabińska.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz, Geyko, Miros, Dorsman, Trach, Słonecka, Kucińska (libero).

MVP: Jelena Blagojević (Developres SkyRes Rzeszów).

Kolejne spotkanie zawodniczki z Ostrowca rozegrają we własnej hali w piątek, 9. listopada o godz.18.00 z beniaminkiem Ligi Siatkówki Kobiet, E.Leclerc Radomka Radom.

 

 

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe