CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Seniorzy pokochali taniec

  • 3.11.2018, 11:27
  • Karolina Kamińska-Nowak
Seniorzy pokochali taniec
Podziel się:
Oceń:
Przez cały październik, a teraz również w listopadzie ostrowieccy seniorzy będą zdobywać taneczne umiejętności, a wszystko w ramach akcji "Aktywny Senior".

Seniorzy są aktywni, a co za tym idzie szczęśliwi, większość z nich w akcji "Aktywny Senior" udział bierze od początku, czyli od ponad roku. Ostrowieccy seniorzy tańczą, pływają, ćwiczą - ruszają się czerpiąc z tego ogrom korzyści.

Organizatorzy akcji co rusz proponują seniorom różnorodne formy aktywności, choć w programie są takie, które uczestnicy upodobali sobie najbardziej.

Zatem seniorzy tak jak w październiku, tak też w listopadzie w każdą środę o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Świętokrzyskiej mogą doskonalić swój taniec. Umiejętności nabywają z różnych rodzajów tańca.

Zdobytą wiedzę chętnie wykorzystują w praktyce.

Pod akcją "aktywny senior" kryje się wiele  ważnych celów, które przy każdej edycji udaje się zrealizować. 

Dlatego też stali uczestnicy zajęć do wzięcia udziału w nich namawiają wszystkich tych seniorów, którzy jeszcze do akcji się nie przyłączyli.

W grudniu na seniorów czekać będzie inna forma aktywności niż taniec, a co to będzie okaże się wkrótce.
 

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe