CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Trzy automaty do gier i 2880 złotych zabezpieczone

  • 30.10.2018, 14:08 (aktualizacja 30.10.2018 17:09)
  • Nina Dukielska
Trzy automaty do gier i 2880 złotych zabezpieczone
Podziel się:
Oceń:
Kieleccy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno - Skarbowego ujawnili wczoraj na terenie miasta 3 automaty do gier, wykorzystywane w sposób niezgodny z przepisami. Ponadto w trakcie czynności śledczy zabezpieczyli łącznie 2 880 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z nielegalnego procederu.

Stróże prawa z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu kieleckiej komendy w trakcie czynności służbowych na osiedlu Czarnów zwrócili uwagę na niewielki lokal. Szyld znajdujący się przed wejściem sugerował, że wewnątrz mogą znajdować się automaty do gier. Aby sprawdzić, czy wszystko działa zgodnie z przepisami, przy wsparciu kolegów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno - Skarbowego przystąpili do czynności. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Okazało się bowiem, że w lokalu znajdowały się 3 automaty, wykorzystywane nielegalnie. W trakcie czynności funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie 2880 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z procederu niezgodnego z przepisami.

Właścicielowi maszyn do gier grożą teraz 3 lata pozbawienia wolności oraz do 300 000 złotych grzywny.

Nina Dukielska
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 7.11.2018, 08:39
a to nie lepiej legalnie grać? Totalizator w kraju otworzył 9 punktów.

Pozostałe