Kunowskie Zaduszki Muzyczne po raz jedenasty

  • 15.11.2018, 17:48 (aktualizacja 19.11.2018, 10:28)
  • Agnieszka Cybulska
Kunowskie Zaduszki Muzyczne po raz jedenasty
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

11.Kunowskie Zaduszki Muzyczne odbędą się 17.11.2017 r. o godzinie 16:00 w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Kunowie.

Na 11-tych Kunowskich Zaduszkach Muzycznych wystąpią:

„Najlepsze Przed Nami” w składzie Beata Urbańska, Szymon Pocheć i Mariusz Walas,

Andrzej Chochół – Quartet

oraz Waglewski & Łęczycki.

Waglewski & Łęczycki to akustyczny koncert Wojciecha Waglewskiego gitara , śpiew i Bartosza "Boruty"Łęczyckiego - harmonijka ustna. 

Wojciech Waglewski - założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie , gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Muzyk studyjny i producent wielu płyt. Współpracował z czołowymi artystami jazzowymi. Grał w takich zespołach jak "Bemibem", "Osjan", "Morawski Waglewski Nowicki Hołdys". 

Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur.

Bartek "Boruta" Łęczycki - z wykształcenia socjolog (Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie). Ceniony nauczyciel gry na harmonijce diatonicznej i chromatycznej. Najlepszy Harmonijkarz w Polsce 2005r. oraz 2006r. (wg Czytelników kwartalnika "Twój Blues"). Współpracował z czołówką polskich muzyków bluesowych i jazzowych (np. Jarosław Śmietana, Piotr Baron, Mateusz Pospieszalski, Marcin Masecki, Mariusz Bogdanowicz, Artur Lesicki, Jacek Niedziela, Sławek Wierzcholski, Roman Puchowski, Piotr Biskupski). 

Ostatnio współpracuje z muzykami wywodzącymi się z hip-hopu Fiszem i Emade. W 2007r otrzymał platynową płytę za udział w projekcie "Maleńczuk & Waglewski – Koledzy".

Na wydarzenie wstęp wolny.

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe