CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Nauka przez pracę

  • 26.10.2018, 14:30 (aktualizacja 08.12.2018 07:50)
  • Artur Sitarski
Nauka przez pracę
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie popularnej „Samochodówki” dzięki działającemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim zapleczu technicznemu zdobywają fachową wiedzę i doświadczenie.

Stacja kontroli pojazdów, warsztat i zakład wulkanizacyjny wraz z przechowalnią opon. Ostrowiecka „Samochodówka” jako jedyna szkoła zawodowa w województwie świętokrzyskim posiada tak kompleksowe zaplecze techniczne.  W ramach nauki i praktyk uczniowie świadczą usługi komercyjne w warsztacie, stacji kontroli pojazdów czy zakładzie wulkanizacyjnym. A wszystko to pod okiem doświadczonych mechaników i diagnostów. Oprócz szlifowania umiejętności praktycznych zdobywają doświadczenie w kontakcie z klientem oraz uczą się odpowiedzialności za wykonywaną pracę.

Wachlarz usług z jakich można skorzystać przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest szeroki. Można m.in. wykonać przegląd, wymienić olej, filtry, klocki hamulcowe a także zrobić zawieszenie w samochodzie.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim uczy nie tylko w kierunkach samochodowych. Szkoła posiada nowoczesne pracownie, gdzie uczniowie kształcą się m.in. na kierunku fryzjerstwo. Do dyspozycji młodzieży są także pracownie wyposażone w nowoczesne obrabiarki CNC.

Artur Sitarski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe