CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Dzień Pracownika Szkoły

  • 19.10.2018, 13:00 (aktualizacja 28.10.2018 18:47)
  • Artur Sitarski
Dzień Pracownika Szkoły
Podziel się:
Oceń:
W Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się już po raz drugi Dzień Pracownika Szkoły. Była to doskonała okazja aby docenić i podkreślić rolę pracowników, którzy wykonują pracę inną niż dydaktyczna we wszystkich placówkach oświatowych z terenu miasta.

Na co dzień pozostają w cieniu nauczycieli i uczniów. Są bardzo istotnym elementem funkcjonowania każdej szkoły. Pracownicy obsługi i administracji to bardzo ważna grupa zawodowa w każdej placówce oświatowej.

Pracownicy administracji i obsługi każdego dnia dbają o porządek, ład i zabezpieczają warunki do właściwej pracy. Prowadzą dokumentację bez której żadna szkoła nie funkcjonowałaby. 

Osoby, które w szkole czy przedszkolu wykonują pracę inną niż dydaktyczna obrosła wieloma mitami i stereotypami. W opinii wielu osób praca pani woźnej sprowadza się tylko do sprawdzania butów a pracownika administracyjnego do parzenia kawy. Nie jest to prawda. 

 

Artur Sitarski
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe