CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

"Czarodziejski ołówek" zmieniał w przedszkolaka

  • 19.10.2018, 12:20 (aktualizacja 08.12.2018 07:51)
  • Katarzyna Kurek
"Czarodziejski ołówek" zmienił ich w przedszkolaków
Podziel się:
Oceń:
Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważny i wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci i ich rodziców. 18 października, oficjalnie, 32-óch przedszkolaków przystąpiło do uroczystego aktu pasowania.

"To stresująca, ale wyjątkowa chwila" - mówi jeden z rodziców. 

Aneta Stachurska, Dyrektor placówki za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego aktu pasowania. Zaproponowała dzieciom w ramach próby odwagi, wypicie "magicznego napoju", którym okazała się być mieszanka smaków słodkich, kwaśnych oraz gorzkich. Panie z oddziałów razem z dziećmi przygotowały program artystyczny. Maluchy tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Na uroczystości pojawiło się wielu gości z zewnątrz. 

 

Katarzyna Kurek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe