CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Milionowa inwestycja dla studentów pielęgniarstwa

  • 18.10.2018, 15:38 (aktualizacja 08.12.2018 07:52)
  • Katarzyna Kurek
Milionowa inwestycja dla studentów pielęgniarstwa
Podziel się:
Oceń:
Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. stawia na rozwój i inwestuje w uczniów.Tym razem w przyszłych pięlegniarzy i pielęgniarki. W ramach programu "Wiedza, edukacja, rozwój" realizuje projekt "Nowoczesne pielęgniarstwo". 

Spośród studentów rozpoczynającyh w tym roku pięlęgniarstwo na WSBiP w Ostrowcu Św. zostanie wyłonionych 30 osób, które wezmą udział w projekcie. Osoby te przez 3 lata  będą otrzymywać finanse na odbywanie obowiązkowych praktyk zawodowych. Ponadto po roku udziału w projekcie, 20 osób otrzyma stypendia motywacyjne w wysokości 800zł. W momencie zakończenia studiów uczniowie przystąpią do programu "Rozwój absolwenta". Uczestnicy będą otrzymywać 1000zł miesięcznie przez okres 2 latRekrutacja na uczelni trwa do 20 października. Warunkiem zakwalifikowania się do projektu jest wypełnienie odpowiedniego wniosku oraz ankiety. Nowoczesny sprzęt umożliwiający prowadzenie dydaktyki metodą symulacji, czyli Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Uczelnia posiada Centrum jako jedna z nielicznych placówek w Polsce. Uczelnia stawia na  jakość kształcenia kadr medycznych oraz wzmacnianie praktycznego przygotowania studentów do wykonywania zawodu. 

Katarzyna Kurek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe