ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Gwiazdy sportu na Ostrowieckich Biegach Niepodległości

  • 17.10.2018, 10:16 (aktualizacja 17.10.2018, 12:36)
  • Nina Dukielska
Gwiazdy sportu na Ostrowieckich Biegach Niepodległości
Podziel się:
Oceń:
Co roku razem z uczestnikami Ostrowieckich Biegów Niepodległości – ramię w ramię – biegną znane osoby ze świata sportu, które związane są z Ostrowcem Świętokrzyskim. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej imprezy, której start i meta zlokalizowane zostaną na płycie stadionu KSZO.

Udział w Ostrowieckich Biegach Niepodległości 2018 potwierdził już kolarz zawodowej grupy kolarskiej Team Hurom i reprezentacji Polski – ostrowczanin Kamil Zieliński. W tym roku brał udział m.in. w narodowym wyścigu – Tour de Pologne, czy Międzynarodowym Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala, podczas którego wygrał 1. etap z metą na rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Po raz pierwszy w Ostrowieckich Biegach Niepodległości zobaczymy Marcina Wróbla – trenera III-ligowych piłkarzy KP KSZO 1929 Ostrowiec Św., a w przeszłości piłkarz ekstraklasowego KSZO!

Po raz pierwszy pobiegnie też prezes klubu występującego w Lidze Siatkówki Kobiet - KSZO Ostrowiec S.A. – Mirosław Buszkiewicz, znany z zamiłowania do biegania, mający na swoim koncie udział w wielu maratonach!

Nie pierwszy raz natomiast w Ostrowieckich Biegach Niepodległości wezmą udział prezesi KS KSZO Ostrowiec Św. – maratończyk Piotr Dasios oraz wiceprezes ds. piłki ręcznej, do niedawna czynny zawodnik I-ligowego KSZO - Karol Szewczyk.

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Do wyboru jest bieg uliczny na dystansie 10 kilometrów oraz (dla mniej zaawansowanych) marsz nordic walking na dystansie 5 km.

Nina Dukielska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe