CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

  • 16.10.2018, 23:07 (aktualizacja 28.10.2018 18:43)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej
Podziel się:
Oceń:
W hotelu Accademia odbyło się 16 października uroczyste wręczenie odznaczeń i nagród dla nauczycieli z powiatu ostrowieckiego.

"Robimy to z serca i pasji" - mówi Monika Garbacka, odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi.

Święto Edukacji Narodowej to jeden z niewielu dni w roku, kiedy wysiłek wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty zostaje doceniony. Usłyszeli wiele ciepłych słów oraz moc życzeń. 

Jak podkreśla starosta ostrowiecki Zbigniew Duda, szkoły powiatowe posiadają kadrę pedagogiczną na wysokim poziomie. Uczniowie tych szkół zdobywają wysokie osiągnięcia na wielu szczeblach. 

Nauczycielom oraz pracownikom oświaty powiatu ostrowieckiego przyznano wiele nagród i odznaczeń. M.in.: Srebrny Krzyż Zasługi, Brązowy Krzyż Zasługi i Nagroda Starosty Ostrowieckiego. 

16 października niewątpliwie był koncertem życzeń skierowanym do nauczycieli. Otrzymane nagrody i wyróżnienia były symbolem docenienia trudu i ciężkiej pracy włożonej w wychowanie i kształcenie młodzieży. 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (107)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
r
r 17.10.2018, 07:48
Wstrętne to wszystko , ta nachalna propaganda na każdym kroku. Nie informuje się nawet radnych powiatowych- członków Komisji Edukacji a zaprasza do wręczania odznaczeń nauczycielom pisowskich kandydatów. Z jakiej racji wręcza nagrody pani Zieleń(kandydat do sejmiku)? Co na nauczycielskiej uroczystości robi pan Walesic?(też kandydat). Taki czas...

Pozostałe