13. urodziny Galerii Ostrowiec

  • 13.10.2018, 20:19 (aktualizacja 17.10.2018, 12:09)
  • Karolina Kamińska-Nowak
13. urodziny Galerii
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

13 urodziny - 13 października, tego właśnie dnia  od godzin popołudniowych w Galerii Ostrowiec na klientów czekało mnóstwo atrakcji.

Najwięcej niespodzianek jak zwykle czekało na najmłodszych, to dzieci przy takich okazjach bawią się najchętniej i najlepiej.

Urodziny bez muzyki - to nie możliwe, stąd przez cały dzień różnorodnych rytmów w Galerii Ostrowiec była cała moc, a skoro muzyk, to był też taniec.

Tegorocznym urodzinom towarzyszył wyjątkowy konkurs z wyjątkowymi nagrodami i puzzlami w tle.

Z nagród cieszyło się, aż 13 osób, na 13-ste urodziny tyle też prezentów było do zgarnięcia, wśród nich nagroda główna, czyli voucher o wartości 5 tysięcy złotych z wykorzystaniem na podróż marzeń. Marzenie to spełni pani Agnieszka, która po raz pierwszy w życiu wzięła udział w konkursie.

Z nagrody już cieszy się też pan Waldemar i jego żona, zadowoleni byli też z samego przebiegu urodzin.

Skoro urodziny, to był też tort.

Najemcy poszczególnych sklepów z okazji urodzin przygotowali wiele promocji czy gażdżetów dla klientów Galerii. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe