ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Rozmowa z Jarosławem Górczyńskim

  • 13.10.2018, 16:00 (aktualizacja 29.10.2018, 19:48)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rozmowa z Jarosławem Górczyńskim
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Specjalne wydanie programu ESPRESSO, w którym gościem jest prezydent Jarosław Górczyński. W nietypowym miejscu, o nietypowej porze, przy kawie....

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niesamowite
niesamowite 15.10.2018, 16:57
Przepraszam ale nie mogę tego słuchać.
Patrzący z bliska
Patrzący z bliska 15.10.2018, 05:52
Panie Prezydencie Jarosławie Gie!
Gratuluję rozwoju osobowości, umiejętności autoprezentacji i przejrzystości w posumowaniu czterech lat kadencji samorządowej. Zawsze wierzyłem w Pana, bo znamy się od dawna, bardzo dawna i jeszcze dłużej!
ZAWSZE B E Z I N T E R E S O W N I E !
W każdej beczce miodu znajdzie się odrobina DZIEGCIU, dla mnie są to "co poniektórzy żołnierze",którzy zdecydowanie przypominają mi "ciury obozowe",niedouczeni, niekompetentni, niesumienni w wykonywaniu powierzonych im przez Pana zadań,zabiegający raczej o swe losy,etaty, wynagrodzenia,apanaże,itp., niż o to, aby to Pan był najpierw, a dopiero potem Oni! "Król jest nagi!"
Niestety, na brak wiedzy i merytorycznych kompetencji jeszcze nie znaleziono środka, który można zakupić i zainstalować w swoich głowach,zwyczajnie: trzeba się uczyć, gdy wcześniej tego się nie robiło.
Upływający nieustannie czas będzie obnażał Wasze-żołniersko- ciurowate głowy, a tym samym osłabiał wizerunek Pana Prezydenta m. Ostrowca Św.
Patrzy na Was,na Nas- nowe pokolenie wykształconych Polaków- Europejczyków,dla których Ostrowiec jest miejscem startowym do własnego(bez obaw i emocji) życia,do życia pewnego i dającego gwarancje powodzenia. A tym gwarantem jest WIEDZA!
Wy, z pierwszego planu samorządowego, bez elementarnych kompetencji i wiedzy,musicie przejść w strefę cienia,tam też znajdzie się dla Was zajęcie, stosowne do kompetencji. Zostawcie w domowych szufladach pseudo papierki, dyplomy wątpliwej jakości ,którymi się afiszujecie na swych wyborczych ulotkach, wszak wiemy wszyscy,że " papier przyjmuje wszystko"!
Wasze myślenie,że "Psy szczekają ,a karawana jedzie dalej" wprowadza Was w błąd,to pustynia oddala się od Was, a karawana stoi jak zaczarowana fatamorganą!
Do książek Panowie, do bibliotek, do kultury, zawsze jest stosowny czas aby nadrabiać zaległości intelektualne.
Ja, mając już stosowny wiek, czynię to każdego dnia, zdaje sobie sprawę z przeogromnej intelektualnej niewiadomej,której chociaż cząstkę chciałbym jeszcze mądrze wtłoczyć do swego mózgu,aby nim w stosownym momencie korzystać, zaskoczyć, zwrócić uwagę słuchających, itp.! Ja LEW!
Życzę Panu Jarosławowi Gie .spełnienia oczekiwań wyborczych i realizacji- w ich następstwie- kolejnych planów dla miasta Ostrowca Św. " ku gwiazdom", które rozpali Pan w nowej kadencji samorządowej!

Pozostałe