Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

  • 13.10.2018, 15:08 (aktualizacja 08.12.2018 07:53)
  • Katarzyna Kurek
Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej
Podziel się:
Oceń:
Choć Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października, to nauczyciele oraz pracownicy oświaty swoje święto obchodzili wczoraj. Podczas uroczystości odznaczono i wyróżniono wybitne postacie związane z edukacją i oświatą.

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w dzieci i młodzież, ponieważ dobre przygotowanie do dorosłego życia owocuje w przyszłości. Samorządy stawiają na wysoki poziom edukacji, dbając o kadry, ich zawodowe przygotowanie, a także bazę lokalową i wyposażenie szkół. Podczas uroczystych obchodów w hotelu "Accademia" wystąpiła niezwykle utalentowana młodzież. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Podczas uroczystości nagrodzono i odznaczono ponad 25 osób. To wyróżnienie za długoletni staż i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Warto wspomnieć też, że docenieni zostali nauczyciele posiadający wysokie osiągnięcia z uczniami, którzy otrzymali "dodatki prezydenckie". 
Dzień Edukacji Narodowej jest świętem, w którym szczególnie docenia się wkład włożony w edukację młodego pokolenia. Wśród odznaczonych Złotym Medalem za Długoletnią Służbę znalazła się pani Bożena Czemierys. 

24-letni staż w pracy z dziećmi i młodzieżą został doceniony również u pana Andrzeja Zająca, który został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi

Nauczyciel to piękny, lecz trudny zawód. Podczas uroczystości pedagodzy, jak i pracownicy oświaty usłyszeli wiele pochwał oraz moc życzeń. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe