Minister Przedsiębiorczości z wizytą w Ostrowcu Św.

  • 11.10.2018, 14:59 (aktualizacja 11.10.2018 16:45)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Minister Przedsiębiorczości z wizytą w Ostrowcu Św.
Podziel się:
Oceń:

Bez współpracy samorządu z rządem nie będzie rozwoju przedsiębiorczości, a taki rozwój zdaniem minister Jadiwgii Emilewicz jest konieczny. Jak dodaje minister, tu w Ostrowcu Świętokrzyskim nie należy postrzegać Huty Celsa jako jedynego zakładu pomimo hutniczych tradycji miasta, a należy dążyć do wykorzystania innych możliwości, którymi są np. specjalne strefy ekonomiczne.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


Na konieczność partnerstwa samorządowo-rządowego zwraca uwagę też starosta ostrowiecki Zbigniew Duda, który na przykładzie powiatu ostrowieckiego podaje konkretne korzyści jakie w tej kadencji zostały spożytkowane.

O otwartości rządu na daleko idącą współpracę z samorządami na spotkaniu z minister mówił również poseł Andrzej Kryj. 

Dariusz Kaszuba podkreślił z kolei konieczność odpowiedniego zadbania o kadry, które przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości.

Jadwiga Emilewicz minister przedsiębiorczości i technologii będąc w Ostrowcu oficjalnie udzieliła poparcia Dariuszowi Kaszubie ubiegającemu się o fotel prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego i Hubertowi Żądło, który w wyborach startuje na wójta Bałtowa.
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe