Stypendia dla najlepszych uczniów

  • 11.10.2018, 14:56 (aktualizacja 08.12.2018 07:54)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Stypendia dla najlepszych uczniów
Podziel się:
Oceń:

Ciężka praca popłaca. Przekonali się o tym m.in. uczniowie PSP nr 4, którzy za wysokie wyniki naukowe i sportowe osiągnięcia otrzymali stypendia. 

Stypendium objęci zostali uczniowie, którzy w drugim półroczu roku szkolnego 2017/2018 mogli pochwalić się średnią ocen 5,2 i więcej. 

W ramach gminnego programu stypendialnego, każdy wyróżniony uczeń otrzymał 200 złotych. W PSP nr 4 dyrekcja i nauczyciele proponują młodzieży szereg zajeć mających na celu ich wszechstronny rozwój.

Oprócz wręczenia stypendiów, tego samego dnia w szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów, w tym roku próg PSP nr 4 przekroczyło 36 pierwszaków.
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe