ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Wspólne treningi przed Ostrowieckimi Biegami Niepodległości 2018

  • 11.10.2018, 12:26 (aktualizacja 11.10.2018, 12:46)
  • Nina Dukielska
Wspólne treningi przed Ostrowieckimi Biegami Niepodległości 2018
Podziel się:
Oceń:
Do startu Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 pozostał niecały miesiąc. To dobry moment, by zadbać o formę, by w dniu próby cieszyć się dobrym wynikiem. Od 16 października do 6 listopada, w ramach zajęć „Biegam Bo Lubię”, MOSiR zaprasza w każdy wtorek o godzinie 18.30 na wspólny trening trasą Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018.

Treningi będą odbywać się chodnikami wzdłuż trasy, z zachowaniem przepisów o ruchu drogowym. Pomogą poznać profil trasy, a niezdecydowanym podjąć decyzję o starcie w imprezie. Grupa przebiegnie wspólnie w tempie najwolniejszego uczestnika treningu. Treningi poprowadzi instruktor BBL Ostrowiec Św. Izabela Komar.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

 

Zbiórka uczestników na placu przez Halą Sportowo – Widowiskową MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (godz. 18.15). Treningi odbywać się będę we wtorki – 16, 23, 30 października i 6 listopada. Treningi będą się odbywać bez względu na pogodę (należy dobrać ubiór stosownie do aury). Udział mogą wziąć wszyscy chętni.

 

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa za udział w biegu głównym (10 km) lub marszu nordic walking (5 km) wynosi 40 zł (w dniu imprezy wzrośnie do 50 zł). W ramach opłaty startowej każdy uczestnik może liczyć na atrakcyjny pakiet startowy. Wszystko będzie opakowane w poręczny worek opatrzony grafiką nawiązującą do charakteru imprezy z wykorzystaniem trwałego nadruku techniką sublimacji. W worku biegacze znajdą się m.in. czapeczkę biegową (również znakowana techniką sublimacji), napój. Na mecie czekał będzie pamiątkowy medal, ciepły posiłek i atrakcyjna strefa regeneracji, w której obok stanowisk do masażu znajdą się również posiłki regeneracyjne.

Nina Dukielska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe