O żylakach na „Spotkaniu ze zdrowiem”

  • 10.10.2018, 14:52 (aktualizacja 10.10.2018 19:46)
  • Katarzyna Kurek
Seniorom o żylakach
Podziel się:
Oceń:
O żylakach kończyn dolnych mogli posłuchać seniorzy w ramach cyklu "Spotkań ze zdrowiem". Profilaktyka i wczesne zapobieganie rozwoju chorób to główne cele, które przyświecają organizatorom.

Żylaki to problem dotyczący wielu osób w wieku starszym. Pojawia się głównie u kobiet między 50 a 80 rokiem życia. "Spotkania ze zdrowiem" i profilaktyką odbywają się cyklicznie, na każdym poruszane są inne zagadnienia. Seniorzy sami dokonują wyboru. Tak było i tym razem. Rozmowy o zdrowiu, wymiana zdań, przyciągają wiele zainteresowanych osób. Frekwencja zawsze cieszy organizatorów. Idea "lepiej zapobiegać niż leczyć” sprawdza się. Stowarzyszenie Klubu Aktywnych Seniorów dba o swoich członków i stara się odpowiadać na ich oczekiwania, zwłaszcza że aktywność mają w praktyce a nie tylko w nazwie stowarzyszenia. Na spotkaniach ze zdrowiem było już o udarach, o żylakach, a w planach jest jeszcze wachlarz tematów, które zainteresują seniorów, m.in.: o cukrzycy lub pęcherzyku żółciowym.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe