Drużyny wyłonione. Akcja "Junior Biznes" na start

  • 10.10.2018, 12:47 (aktualizacja 10.10.2018 23:50)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Drużyny wyłonione. Akcja "Junior Biznes" na start.
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie 10 szkół z terenu Lokalnej Grupy Działania szykują się do rywalizacji. Ucząc się oszczędzania i przedsiębiorczości powalczą o ciekawe nagrody.

Projekt Kreator Przedsiębiorczości na dobre rozpoczął się we wrześniu, wtedy to do Lokalnej Grupy Działania Krzemienny Krąg wpływały wnioski ze szkół podstawowych oraz gimnazjów celem podjęcia wyzwania w akcji "Junior Biznes". 

W skład wyłonionych 10 drużyn wchodzi po 5 zawodników plus opiekunowie, czyli nauczyciele z danych szkół. Celem akcji "Junior Biznes" jest nauka oszczędzania i przedsiębiorczości poprzez grę strategiczną.

Po rekrutacji, teraz na wyłonione drużyny czeka część oficjalna projektu.

Następnie rozpoczną się szkolenia nauczycieli, opiekunów grup z gier strategicznych. Szkolenia odbędą się w listopadzie, nauczyciele zdobytą wiedzę następnie przekażą członkom swoich drużyn, a kolejno dwa etapy konkursu.

Ale to nie koniec przedsięwzięć z wyłonionymi drużynami. Lokalna Grupa Działania Krzemienny Krąg zaprasza bowiem tych uczniów do kolejnego przedsięwzięcia tym razem pod hasłem zdolne bestie. 

Zwycięska drużyna na realizacje pomysłu otrzyma 5 tysięcy złotych, a dwie pozostałe 3 tysiące i tysiąc złotych.
 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe