"Ogrody" Bawią się!

  • 09.10.2018, 14:29 (aktualizacja 09.10.2018, 23:23)
  • Karolina Kamińska-Nowak
"Ogrody" Bawią się!
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przedszkolaki, ich rodzice i opiekunowie z Ostrowca Świętokrzyskiego integrują się. Licznie i z ochotą ta grupa mieszkańców wzięła udział w Pikniku Jesiennym "Ogrody" Bawią się!

Igorek Jeż od kilku miesięcy walczy z nowotworem złośliwym, na jego leczenie i opiekę potrzebna jest ogromna kwota. Chłopiec i jego rodzice mogą liczyć na wsparcie ostrowczan. Na pikniku jesiennym odbyło się wiele licytacji i aukcji, z których dochód trafi na konto fundacji sprawującej piecze nad Igorkiem.
Oprócz charytatywnej odsłony pikniku, jego organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla każdego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przestrzeń zagospodarowana przez Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Pajacyk".

Podopieczni "Pajacyka" zaprezentowali na pikniku również swoją artystyczną duszę.

Dzieci na pikniku bawiły się doskonale, każdy maluch znalazł coś dla siebie. Pomysł jesiennego pikniku spodobał się również rodzicom.

Za każdym razem takim wydarzeniom przyświeca kilka podstawowych zadań.

Na osiedlu Ogrody podobnych wydarzeń w ciągu roku jest wiele, jak mówią osoby zaangażowane w ich organizacje, to wynik dobrej współpracy pomiędzy wieloma jednostkami.

A w placówce "Pajacyk" już szykują się do dnia pluszowego misia, każdego roku dyrekcja, nauczyciele i rodzice organizują ogólnomiejskie obchody tego radosnego święta, tym razem odbędą się one 25 listopada. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Uczestniczka pikniku- rodzic
Uczestniczka pikniku- rodzic 10.10.2018, 21:01
Wprost nie wierzę w to co przedstawiono w tym materiale. Takiego przekłamania dawno nie widziałam i nie słyszałam. A najbardziej przykre jest to ,że uprawiana jest polityka na cudzym nieszczęściu i cudzej pracy - promując własne JA.
Mieszkanka Ostrowca
Mieszkanka Ostrowca 10.10.2018, 14:16
Zgadzam się, że to stronniczy artykuł. Pani redaktor powinna podawać prawdziwe fakty. Organizatorem imprezy była PSP 5. Ale o tym nie wspomniano. Przykro mi i wszystkim zaangażowanym osobom.
Gość
Gość 10.10.2018, 17:11
Dokładnie .A Pani Pikus chyba pomyliła pikniki ,prąd na tą imprezę dawała szkoła.Za dużo pikników Pani radna.
Mieszkanka
Mieszkanka 10.10.2018, 07:14
Bardzo stronnicza relacja promocja Pajacyka i jego przedstawicielek.Nieładnie ,organizatorem była PSP 5 i jej dyrekcja i pracownicy.A gdzie przedstawiciele PP nr 19 i 15?
Lokalna.TV
Lokalna.TV 10.10.2018, 08:26
Lokalna.TV uczestniczyła w wydarzeniu na zaproszenie "Pajacyka" :). 
 
Zdziwiona
Zdziwiona 10.10.2018, 14:37
Czyli telewizja lokalna nie przedstawia prawdziwych faktów tylko to co chce osoba która ją zaprasza.
Mieszkanka
Mieszkanka 10.10.2018, 08:36
Co nie zmienia faktu że powinna być obiektywna w przedstawieniu wydarzenia i nie pomijać organizatora tej imprezy.Wniosek jest jeden na pikniku organizowanym przez PSP 5 wypromowane zostały pani Gębka i Pikus achy a nie po to był organizowany ten piknik.

Pozostałe