Rozmowa z Grigorem Szaginianem i Dominikiem Kapustą

  • 9.10.2018, 17:30 (aktualizacja 17.02.2019 17:59)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rozmowa z Grzegorzem Szaginianem i Dominikiem Kapustą
Podziel się:
Oceń:

Dominik Kapusta ma skończone 18 lat i rozpoczął studiowanie psychologi, ale naukę chce połączyć z pracą w samorządzie na rzecz młodzieży. W dążeniu do celu wspiera go Grigor Szaginian. Obaj panowie sa dziś gośćmi w programie ESPRESSO.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ooo
ooo 27.10.2018, 21:47
Powinno się młodych ludzi uczyć prowadzić własne biznesy. Kończy ktoś studia i wyjeżdża bo nie może znaleźć pracy. Jak nie może znaleźć to może własną działalność założyć. Nie wiem jak teraz ale urząd pracy dawał ponoć pieniądze ze środków unijnych chyba na założenie firmy (ale pewnie nie każdy dostał a i trzebabyło od razu wyjawić swój pomysł na biznes a przecież pomysł mógł zostać ukradziony...), trzeba było przedstawić biznesplan i po jego weryfikacji urząd dawał pieniądze na działalność tylko jak działalnośc nie wypaliła to trzebabyło oddać wszystko:) A jak napisać biznes plan? Można by wprowadzić do liceów przedmiot dodatkowy np. nieobowiązkowy tylko dla chętnych na którym młodzież uczyłaby się jak zarabiać pieniądze, zdobyć wiedze odnośnie podstaw prowadzenie jakiejś działalności gospodarczej, kwestii formalno prawnych takiej działalności itp.
habibi
habibi 27.10.2018, 20:51
Donald Tusk i niemiecki wywiad? Szokująca prawda o byłym polskim premierze! https://www.youtube.com/watch?…

Fotka z Panem Premierem https://www.facebook.com/photo…
habibi
habibi 27.10.2018, 17:21
https://superwizjer.tvn.pl/odc…
habibi
habibi 27.10.2018, 17:17
https://en.wikipedia.org/wiki/…
https://www.youtube.com/user/P…
habibi
habibi 27.10.2018, 17:08
Pierdzielenie o Szopenie. Żadnych konkretów tylko rozmowa nie wiadomo o czym. Nawet kiełbasy wyborczej nie mają. Zagrożeniem jest pazerność koncernów farmaceutycznych sprzedających psychotropy i wciskanie ich coraz to młodszym osobom. Pan doktor reprezentuje interesy firm farmaceutycznych od psychotropów.
https://www.google.com/search?…
http://www.fronda.pl/blogi/naj…

Zaskakujące jest to że Pan doktor niekiedy wmawia swoim pacjentom że mają schizofrenie bezobjawową (a to wymysł ZSRR) i że muszą brać psychotropy - a przecież według klasyfikacji chorób psychicznych nawet nie ma takiej jednostki chorobowej jak schizofrenia bezobjawowa.

Czytałem że na jednym zebraniu lekarzy zabrał głos http://www.oil.org.pl/xml/oil/… i mówił że schizofrenia ostatnio staje się chorobą coraz bardziej skąpo objawową, że lekarze często nie zauważają tej choroby u pacjentów. Za to Szaginian widzi ją tam gdzie jej nie ma czyli ma urojenia. Bo to nie jest pomyłka diagnostyczna w jego wypadku, ten lekarz ma urojenia! Może sam choruje na schizofrenie bardzo skapo objawową i jak mówi przysłowie .... każdy sądzi według siebie że on to ma to sie i u innych dopatruje na silę... chyba że motywem jego działania jest co innego http://serwisy.gazetaprawna.pl…

https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Oc
Oc 11.10.2018, 17:33
Pan Dominik Kapusta chodził ze mną do tej samej klasy w gimnazjum a ja obecnie jestem w 3 liceum. On już na studiach. Czyżby ponadprzeciętnie uzdolniony? A może kłamczuszek?
Gosc
Gosc 11.10.2018, 10:12
Ale jaja hahaha
gość
gość 10.10.2018, 23:35
Caly ten pozal sie Boze komitet to sciema
Mieszkanka_Ostrowca
Mieszkanka_Ostrowca 10.10.2018, 15:07
W wywiadzie, Pan Dominik Kapusta, kandydat w wyborach samorządowych do rady miasta z ramienia KWW Grigora Szaginiana mówi, że mam 19 lat. - Tymczasem Państwowa Komisja Wyborcza podaje dane: data urodzenia 30 marca 2000 rok (18 lat) - https://wybory2018.pkw.gov.pl/…

Mówi, że studiuje psychologię i pedagogikę - jak wszyscy dobrze wiemy, osoba, która urodziła się w 2000 roku nie ma prawa studiować, ponieważ zgodnie z panującym prawem i zasadami - powinna obecnie uczyć się w III klasie liceum/technikum. Śmiem twierdzić, że to również jest kłamstwo ze strony Pana Dominika Kapusty. JAK JEST NAPRAWDĘ? Wstyd!

Pozostałe