Aktywni Seniorzy zapraszają na tańce

  • 6.10.2018, 05:47
  • Agnieszka Cybulska
Aktywni Seniorzy zapraszają na tańce
Podziel się:
Oceń:
W październiku i listopadzie nieodpłatne zajęcia w ramach akcji „Aktywny Senior 2018” w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR zmieniają charakter. Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia taneczne z instruktorem.

3 października odbyły się pierwsze zajęcia taneczne w ramach cyklu „Aktywny Senior 2018”. Zajęcia te na początku roku cieszyły się ogromną popularnością i przyciągały na halę liczne grono seniorów, dlatego na ich prośbę znów weszły do harmonogramu zajęć. Prowadzi je znany w środowisku tanecznym, instruktor posiadający wieloletnie doświadczenie, Grzegorz Podsiadły. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Pierwsze zajęcia wywołały zadowolenie i uśmiechy na twarzach. Było wesoło, energetyzująco. Grzegorz Podsiadły przypomniał podstawowe kroki tańców, które seniorzy znali już z poprzednich zajęć, ale zapowiedział też nowości podczas kolejnych spotkań. Mają to być układy taneczne solo. Zapowiada się bardzo ciekawa, taneczna jesień. 

Przypominamy, że zajęcia taneczne odbywać się będą w każdą środę października i listopada w hali przy ul. Świętokrzyskiej 11, zawsze w godzinach 16-18. Wyjątkowo nie odbędą się tylko 24 października. W tym dniu w ostrowieckiej hali zaplanowane jest wydarzenie sportowe dużej rangi, a mianowicie mecz piłki ręcznej Polska - Kosowo, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Na  zajęcia taneczne należy zabierać wygodny strój i obuwie na miękkiej podeszwie.

Dzięki uprzejmości MPK, autobus linii numer 1 odjeżdża spod hali o godz.18.15, a więc tuż po zakończeniu zajęć. Autobus nie jest bezpłatny, ale dostosowana została godzina jego odjazdu.

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (13)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe