MOBILNA ŁÓDŹ w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 6.10.2018, 19:32 (aktualizacja 08.10.2018 23:18)
  • Agnieszka Cybulska
MOBILNA ŁÓDŹ w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:
Wyjątkowa kampania informacyjna Miasta Łodzi, która przemierza Polskę pod nazwą „Mobilna Łódź”, zawita do Ostrowca Świętokrzyskiego. Jest wyjątkowa, ponieważ przyjęła nietypową formę komunikacji, pozwalającą na atrakcyjny i bezpośredni kontakt z odbiorcą, oraz wykorzystuje zupełnie nowy symbol miasta. Jest nim Jednorożec, magiczne zwierzę, które w krajobrazie Łodzi pojawiło się niedawno, ale jest coraz częściej akceptowane i oswajane przez mieszkańców. Ponieważ Łódź tą kampanią chce się pokazać jako miasto dynamiczne, niekonwencjonalne, odważne i oferujące szeroki wachlarz wielu możliwości, Jednorożec w charakterze wizytówki kampanii spisuje się doskonale. 

W dniach  8 i 9 października jw Ostrowcu Świętokrzyskim przed MOSiR-em  pojawi się autokar z jednorożcem, który będzie otwarty w godz. 11.00-19.00.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Przyjeżdżamy z informacją o atrakcjach Łodzi, jej historii, ale i perspektywach rozwoju. Główny cel kampanii - bezpośrednie dotarcie do odbiorców – udaje się realizować dzięki wykorzystaniu specjalnego pojazdu, który na miejscu stacjonowania powiększa swoją kubaturę, tworząc przestronne, nowoczesne i wygodne wnętrze wyposażone w urządzenia multimedialne, na których można samodzielnie szukać interesujących informacji. Zakres tematów jest szeroki, ponieważ ma przekazać możliwie całościowy obraz Łodzi. Bardziej wnikliwym odpowiedzi na szczegółowe pytania udzielą animatorzy. Poprowadzą oni także prezentacje dla dzieci, na które czekają liczne atrakcje.

- mówi Norbert Piwowarczyk koordynator kampanii "Mobilna Łódź"

 

Wnętrze specjalnego pojazdu jest przygotowane do organizacji spotkań, konferencji czy warsztatów tematycznych. A tych jest sporo. Przedstawiciele firm, które są ważnymi pracodawcami w Łodzi, opowiadają o możliwościach podjęcia u nich pracy i rozwoju branży, w której działają. Przyjeżdżamy zatem z atrakcyjną dla osób w różnym wieku informacją o mieście oraz praktyczną wiedzą o rynku pracy.

- dodaje Norbert Piwowarczyk 

Pojazd dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyposażono go w windę dla osób na wózkach inwalidzkich, możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego poprzez Internet, a także opisy w języku Braille`a. 

 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 7.10.2018, 15:53
Super sprawa
ZaInTeReSoWaNy
ZaInTeReSoWaNy 6.10.2018, 21:28
I to się nazywa promocja. z przyjemnością pójdę i zobaczę.

Pozostałe