Wyjątkowy koncert organowy w niedzielę

  • 2.10.2018, 08:06 (aktualizacja 19.11.2018 10:21)
  • Katarzyna Kurek
Wyjątkowy koncert
Podziel się:
Oceń:
Sprawa bliska sercom wszystkim Polaków. 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Także Kościół włącza się w obchody tej rocznicy. "Bogu i ludziom na chwałę" to tytuł koncertu organowego, ku czci ofiar oraz osób zaangażowanych w walkę o wolną Polskę.

W repertuarze pojawią się utwory polskich oraz zagranicznych kompozytorów o tematyce niepodległościowej. Będzie można usłyszeć utwory ku czci Miłosierdzia Bożego. Będzie to drugi koncert zagrany na nowo wybudowanych organach w Kościele Miłosierdzia Bożego. Zasiądzie przy nich znany organista z Tarnobrzega-Mariusz Ryś. Niedzielny występ otworzy cykl koncertów w ramach stulecia odzyskania niepodległości. Koncert odbędzie się 7 października po mszy świętej o godzinie 18 w Kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego na Ogrodach. Święto odzyskania Niepodległości celebrowane jest co roku, tym razem w sposób szczególny i uroczysty.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Katarzyna Kurek

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe