Olimpijczyk w Szkole Mistrzostwa Sportowego

  • 4.10.2018, 14:04 (aktualizacja 08.12.2018 07:56)
  • Katarzyna Kurek
Olimpijczyk w Szkole Mistrzostwa Sportowego
Podziel się:
Oceń:
Pływak, olimpijczyk, zwycięzca pucharu świata. Wielki człowiek i ogromny autorytet. Marcin Maliński od roku jest trenerem ostrowieckiego klubu pływackiego, swoim podejściem i zaangażowaniem motywuje młodzież do działania.

W ramach cyklicznych spotkań z wybitnymi postaciami sportu Marcin Maliński spotkał się z uczniami w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Postać charyzmatyczna i niezwykle ciekawa. Swoimi metodami oraz niekonwencjonalnym podejściem zachęca młodzież do trenowania oraz walki o swoje marzenia. Spotkania ze sportowcami mają na celu wskazanie uczniom odpowiednich wzorców do naśladowania, ponieważ łączenie sportu z nauką jest ciężkie. Wymaga cierpliwości, zapału a przede wszystkim ciężkiej pracy. Trener, sportowiec ale przede wszystkim mentor. Jak twierdzi pan Marcin praca z młodzieżą nie jest łatwa, ale popłaca i daje ogromną satysfakcję. Aby osiągnąć sukces w całości trzeba oddać się pasji. Wymaga to wielu wyrzeczeń , ale daje efekt. Tylko najsilniejsi wytrwają do końca. To słowa trenera Malińskiego. Zaczynał pływać od 5 roku życia, karierę zakończył w wieku 28 lat. Najłatwiejszą rzeczą jaką można zrobić, to się poddać. Droga po sukces często jest kręta i trudna. Takie spotkania podnoszą młodzież na duchu, pomagają im ukierunkować swoją ścieżkę życiową i dają dużą dawkę motywacji.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe