Konwencja wyborcza KWW Grigora Szaginiana

  • 3.10.2018, 15:53 (aktualizacja 04.10.2018 15:45)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Konwencja wyborcza G. Szaginiana
Podziel się:
Oceń:

02.10.2018 hotel RED, Ostrowiec Świętokrzyski

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktoś Wam znany...
Ktoś Wam znany... 5.10.2018, 06:09
Brawo Wy! Brawo Ja!
Podobnie jest w ugrupowaniu Jarosława Gie.ze sztabu wyborczego na prezydenta miasta.
Aron Pe. do niedawna nie znał wszystkich liter alfabetu, a już był pomysłodawcą i jurorem w jednym, w konkursie (sic!) filmowym w Spółdzielczym Domu Kultury, przy ul. Wspólnej, gdzie pracuje.
Potem zasiadał w szanownym JURY podczas wyborów nazwy" MERKURY " dla osiedla przy ul. Kopernika 34 A( tereny po Gambo).Obawiam się, że nie znał treści słowa Merkury ,jakie za tą nazwą się kryją. "Osiedle Merkurego", taka jest poprawna gramatycznie nazwa Panie/Panowie/Państwo Jurorzy!
Zresztą podobnie myślał przewodniczący owego JURY,też kandydat na radnego z ugrupowania Jarosława Gie.Wprost przyznał w rozmowie tel. że nie czytano uzasadnień napisanych przez uczestników konkursu, a na me pytanie :Co było wcześniej,nazwy z mitologii Greków i Rzymian ,którymi później nazywano planety Układu Słonecznego, czy planety już ze swymi nazwami!Zapytał mnie, a jak ja sądzę!? Sic!
Decyzję komentował tym,że po jednej str. ul. Iłżeckiej jest Os, Słoneczne(nie Słonce!) to po drugiej będzie Os. Merkury (nie Merkurego!,tak jak zaraz sugerował dziennikarz z Radia Ostrowiec,podczas ogłaszania wyników konkursu.).A w swej prezentacji Pan Kamil Es.pisze,że studiował zarządzanie KULTURĄ na UJ w Krakowie, O tempora, o mores !
I w ten oto sposób "ukochane dziecko,bobo, noworodek" Panów Jarosława Gie. i szefa OTBS ,Pana Piotra De. zostało wylane razem kąpielą!
To nikomu nie przeszkadza, wszak widzimy ,że "psy szczekają, a KARAWANA idzie dalej"! Warto pomyśleć Panowie dokąd zmierzacie!?
Może na Święto Pieczonego Ziemniaka, to wam wyjdzie ciut lepiej,sic!
K
K 3.10.2018, 22:34
Szkoda komentować,żenada

Pozostałe