"Samochodówka" najwyższej jakości

  • 1.10.2018, 19:42
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
"Samochodówka" najwyższej jakości
Podziel się:
Oceń:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św.  finalistą konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” 2018

Popularna „Samochodówka” już po raz drugi została doceniona w ogólnopolskim konkursie na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia i pracy szkoły, organizowanym przez Fundację Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W III edycji szkoła została nagrodzona tytułem Dobrej Praktyki w obszarze współpracaz otoczeniem szkoły  za projekt „Klucz do kariery ucznia szkoły zawodowej”. W ubiegłym roku placówka zdobyła ten zaszczytny tytuł w kategorii zaspokajanie indywidualnych potrzeb uczniów za cykliczny projekt „Regionalny konkurs fryzjersko – kosmetyczny”

Udział w przedsięwzięciu był doskonałą okazją do tego, aby pochwalić się nowatorskimi pomysłami nauczycieli, osiągnięciami uczniów oraz współpracą z pracodawcami i innymi partnerami szkoły. Nowatorstwo programu „Klucz do kariery ucznia szkoły zawodowej” polegało na wprowadzeniu dualnego systemu kształcenia, odpowiadającego potrzebom gospodarki regionalnej, dlatego pomiędzy naszą szkołą oraz dwudziestoma ośmioma pracodawcami zawarte zostały porozumienia w sprawie realizacji dodatkowych praktyk zawodowych

–mówi dyrektor CKZiU Marcin Sitarz.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe