Kiermasz wypieków dla Igorka

  • 25.09.2018, 12:48 (aktualizacja 29.09.2018 11:40)
  • Katarzyna Kurek
Kiermasz wypieków dla Igorka
Podziel się:
Oceń:
Młodzi ludzie, o wielkich sercach, działający charytatywnie. Tacy uczniowie uczęszczają do Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na kiermaszu było słodko, a zebrane fundusze zostaną przekazane na szczytny cel.

Uczniowie tej szkoły po raz kolejny wspierają Igorka. Pierwszą zbiórkę zorganizowali podczas wywiadówki 14 września. Nie pojedyncze jednostki, a cała szkoła łącznie z gronem pedagogicznym mocno zaangażowała się w pomoc dla Igorka Jeża. Uczniowie oraz nauczyciele łącznie upiekli ponad 30 ciast, 150 babeczek, na stołach pojawiły się także tosty oraz lody gałkowe. Poza słodkimi wypiekami grupa nadzorująca akcję zorganizowała dla pozostałych uczniów losowanie, którego nagrodą były gadżety ufundowane przez grono pedagogiczne. Wśród nich znalazła się bluza oraz koszulka ze szkolnym logo. Pendrive, powerbank oraz zegarek sportowy.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

"Tacy uczniowie to skarb i wielka duma" tak mówił Robert Warda, dyrektor placówki. Nauczyciele oraz dyrekcja podziwiają i wspierają działalność młodzieży. Uczniowie tej, ale także innych szkół wspierają zbiórkę pieniędzy dla Igorka poprzez organizowanie kiermaszy czy zbiórek. Te szlachetne i bezinteresowne działania są godne podziwu i naśladowania. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe