Oferta dla studentów

  • 25.09.2018, 11:48 (aktualizacja 29.09.2018 11:37)
  • Katarzyna Kurek
Oferta dla studentów
Podziel się:
Oceń:
Rok akademicki rozpocznie się za kilka dni. Zwykle rekrutacja na uczelniach już się zakończyła, jednak w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. trwa do połowy października.

Uczelnia oferuje wiele nowych specjalizacji. Na kierunku pedagogika jest to specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza z elementami gerontologii oraz język angielski w edukacji wczesnoszkolnej. Także studenci na kierunku zdrowie publiczne od nowego semestru będą mogli skorzystać ze specjalizacji obejmującej zakres dietetyki oraz kosmetologii. Nowe specjalizacje z pewnością przyciągną uwagę. Niezmiennie od dłuższego czasu największą popularnością wśród kierunków cieszy się pedagogika i pielęgniarstwo. W związku z dużym zainteresowaniem tym kierunkiem pracownicy uczelni starają się o dofinansowania na wiele projektów  Od roku realizowany jest projekt "Pielęgniarstwo-moja pasja", dzięki któremu studenci mogą zdobywać nowe kwalifikacje na darmowych kursach. WSBiP Jako jedna z nielicznych uczelni w Polsce od października 2018 r. zapewni przyszłym pielęgniarkom i pielęgniarzom nową jakość kształcenia. Innowacyjność-tym słowem można określić Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Podczas tych zajęć uczniowie będą mogli skorzystać z różnych rekwizytów:

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
  • 3 symulatorów wysokiej wierności: symulator noworodka, dorosłego i dziecka
  • 15 fantomów do wykonywania resuscytacji krążeniowo – oddechowej, zabiegów pielęgnacyjnych
  • 19 trenażerów do ćwiczenia umiejętności technicznych – wykonywania badań i wkłuć.

 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe