Poradnia Akademicka działa od roku

  • 24.09.2018, 14:03 (aktualizacja 29.09.2018 11:41)
  • Katarzyna Kurek
Poradnia Akademicka działa od roku
Podziel się:
Oceń:
Pomoc mieszkańcom to priorytet każdej instytucji. Od roku ostrowczanie mogą korzystać z usług Akademickiej Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jubileuszowe uroczystości zaplanowane są na 27 września. Pojawi się gość specjalny - profesor Mariusz Jędrzejko, który wygłosi prelekcję na temat etiologii ryzykownych zachowań dzieci i młodzieży.

Poradnia świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej, logopedycznej. Pomoc znajdą tam również osoby uzależnione. Prowadzone są także indywidualne zajęcia wspomagające rozwój dziecka z zespołem aspergera lub autyzmem. Aby skorzystać ze wsparcia poradni należy umówić się telefonicznie. Należy pamiętać, że nie jest konieczne posiadanie orzeczenia. Opinię może wydać specjalista w poradni.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

W Ostrowcu Świętokrzyskim obecnie funkcjonują dwa warsztaty terapii zajęciowej. W najbliższym czasie ma powstać kolejny, który będzie działał przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości. Warsztat Terapii Zajęciowej będzie działał na takich samych zasadach jak pozostałe. Aby mógł funkcjonować musi uczestniczyć w nim co najmniej 20 osób . Zapisy już trwają.

Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna jest miejscem, w którym wsparcie mogą znaleźć osoby wymagającym wizyty ze specjalistą w różnych dziedzinach. Miasto rozwija się dla mieszkańców, zwłaszcza dla tych potrzebujących.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe