Groźny pożar w Chmielowie

  • 21.09.2018, 15:42 (aktualizacja 22.09.2018 09:07)
  • Judyta Szczerbińska
Groźny pożar w Chmielowie KPP Ostrowiec
Podziel się:
Oceń:
20 września doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Chmielów. Po ugaszeniu pożaru strażacy znaleźli wewnątrz budynku dwie butle z gazem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W miejscowości Chmielów przy ul. Jeziórki doszło do pożaru budynku gospodarczego.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Pożarem objęta została cała drewniana szopa kryta eternitem. Przy tak łatwopalnym materiale, istniało poważne zagrożenie rozprzestrzenienia się pożaru na sąsiadujący budynek mieszkalny. Drugie zagrożenie stanowiły odnalezione wewnątrz budynku dwie butle na gazy sprężone tlen i acetylen. Strażacy, aby uniknąć wybuchu, schładzali je rozproszonym prądem wody.
W trakcie gaszenia pożaru obserwująca akcję właścicielka sąsiedniej posesji źle się poczuła i zasłabła. Poszkodowanej udzielono pierwszej a następnie przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po ugaszeniu pożaru, na miejsce zdarzenia przybyła policja, która prowadziła czynności ustalające przyczynę pożaru. 

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe