III Festiwal Piosenki Różnej

  • 21.09.2018, 14:16 (aktualizacja 19.11.2018 10:21)
  • Katarzyna Kurek
Festiwal Piosenki Różnej Osób Niepełnosprawnych
Podziel się:
Oceń:
To już III edycja festiwalu dla osób niepełnosprawnych, którego organizatorem jest Dom Pomocy Społecznej w os. Słoneczne.

Na scenie pojawili się mieszkańcy ostrowieckiego DPS-u, którzy wykonywali pieśni o charakterze patriotycznym, ze względu na 100-letnią rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Festiwal podobnie jak w latach ubiegłych, odbywa się na zasadzie konkursu. Dla uczestników przewidziane są zawsze nagrody i niespodzianki. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Terapeuci z uczestnikami do festiwalu przygotowują  się miesiącami. Na co dzień mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w os. Słonecznym  mają zajęcia z muzykoterapii.

III edycja Festiwalu Piosenki Różnej Osób Niepełnosprawnych odbyła się z udziałem zaproszonych gości. Mieszkańcy okolicznych Domów Pomocy Społecznej, dziś zaprezentowali się na scenie z utworami patriotycznymi. Tym akcentem przywitali jesień. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe