Pożegnano lato w powiecie ostrowieckim

  • 17.09.2018, 13:43 (aktualizacja 17.09.2018, 17:24)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Pożegnano lato w powiecie ostrowieckim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostatnia niedziela tegorocznego lata była naprawdę gorąca, a to za sprawą imprezy żegnającej tę słoneczną porę roku.

Lato w powiecie ostrowieckim pożegnano hucznie i z przytupem. Na mieszkańców moc atrakcji czekało na terenie boisku przy Zespole Szkół nr 1 w Ostrowcu  Świętokrzyskim. Goście byli zachwyceni.

Dla dzieci dmuchańce, zabawy, gry i konkursy, choć w konkurencjach, gdzie do wygrania było wiele nagród udział brała też młodzież i dorośli. Dodatkowo możliwość dokładnego obejrzenia klasycznych aut. I oczywiście świetna zabawa przy rytmach muzyki. Tak wyglądało niedzielne popołudnie i wieczór w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Występ Arki Noego przypadł do gustu osobom w każdym wieku. Taki mały, taki duży, wszyscy dobrze się bawili.

Taki też był cel wydarzenia, zorganizować imprezę dla kilku pokoleń. 


Piknik połączył rodziny, a udało się też zjednoczyć sąsiadów.

Na pikniku była też możliwość skontrolowania swojego stanu zdrowia, stworzony został punkt badań kardiologicznych, gdzie wykonywano EKG, pomiar ciśnienia czy pomiar glikemii. Punkt cieszył się dużym zainteresowaniem.

Nie mogło zabraknąć też charytatywnego akcentu, podczas wydarzenia zbierano pieniądze na leczenie potrzebujących mieszkańców naszego powiatu. 
Imprezę zakończył koncert zespołu Skaner, robiąc wielkie show na scenie. 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe