CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

Ostrowiecka Prawica bez list wyborczych

  • 13.09.2018, 12:21 (aktualizacja 22.09.2018 18:57)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Ostrowiecka Prawica bez list wyborczych
Podziel się:
Oceń:
Prawica Ostrowiecka zarejestrowała swój komitet wyborczy, zamierzając wystawić listy kandydatów na radnych miejskich i powiatowych nikt jednak z ugrupowania w zbliżających się wyborach samorządowych startować nie będzie. Nie wykluczone, że sytuacja zmieni się za rok podczas wyborów parlamentarnych.

Komitet Wyborczy Wyborców Prawicy Ostrowieckiej w nadchodzących wyborach samorządowych poprze obecnego prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosława Górczyńskiego. 

Dodatkowo na konferencji poinformowano, iż komitet będzie popierał niektórych radnych z KWW Jarosława Górczyńskiego.

Obecnie urzędującego prezydenta oprócz Prawicy Ostrowieckiej popiera również Sojusz Lewicy Demokratycznej, .Nowoczesna i częściowo Platforma Obywatelska.

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rozczarowany
rozczarowany 15.09.2018, 08:24
Chyba nie tak miało być. Pamiętam jak lokalna tv pokazywała wasze konferencje i powstanie i bujne plany.
gb
gb 13.09.2018, 16:45
nie wolno dopuścić PiS-u do władzy w naszym mieście ; trzeba wreszcie postawić tamę na rozlewającą się falę "genialnych i jedynych patriotów" za jakich uważają się pisowcy
a najważniejsze , głosować na konkretnego człowieka a nie na partię polityczną !!

Pozostałe