Muzyka, taniec i śpiew na festynie rodzinnym w Chmielowie

  • 11.09.2018, 12:25 (aktualizacja 11.09.2018 14:04)
Muzyka, taniec i śpiew na festynie rodzinnym w Chmielowie
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę 9 września w Chmielowie odbył się rodzinny festyn pod hasłem „Folklor łączy pokolenia”.

Pod hasłem „Folklor łączy pokolenia” odbył się festyn rodzinny w Chmielowie w gminie Bodzechów. Na imprezie bawiło się kilkuset gości z całej okolicy, którym organizatorzy zapewnili nie tylko strawę dla ducha, ale zadbali tez o rozkosze dla podniebienia, bo oprócz występów muzycznych i wokalnych, można też było degustować przepyszne ciasta i regionalne potrawy.
Niedzielny festyn zorganizowały wspólnie Gminne Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Gminie Bodzechów oraz Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”. Jak to zawsze bywa na imprezach w gminie Bodzechów, festyn był perfekcyjnie przygotowany, a atrakcje zapewniono dla gości w każdym wieku. Dzieci mogły bawić się na zjeżdżalniach, uczestniczyć w konkursach i zabawach oraz podziwiać sprzęt strażacki, a także bawić się z zabawnym klaunem „Franio”. Dużym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych cieszył się pokaz ratownictwa drogowego. Na scenie zaprezentowały się panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Jędrzejowic i Chmielowa oraz uzdolnione wokalnie uczennice szkoły w Chmielowie. Wszystkie występy zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność, która nie szczędziła braw. Gorącymi oklaskami nagrodzono też występ grupy „Liza i cygańskie gwiazdy”. Na zakończenie imprezy zagrał zespół „Master Team”.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Nasza gmina organizuje wiele imprez folklorystycznych i plenerowych, ale jak widać także działające w gminie stowarzyszenia świetnie potrafią przygotować bogata w atrakcje imprezę 

powiedziała Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy Bodzechów

  Aktywnie wspieramy wszystkie takie inicjatywy, bo spotkania towarzyskie, wspólna zabawa, bardzo dobrze służą integracji lokalnej społeczności i budowaniu „małych ojczyzn”.
 

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe