Podopieczni DPS-u pożegnali wakacje

  • 04.09.2018, 13:50 (aktualizacja 04.09.2018, 16:08)
  • Katarzyna Kurek
Podopieczni DPS-u pożegnali wakacje
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim,dziś pożegnali wakacje na wesoło. Integracja na świeżym powietrzu, z muzyką, grillem i wspólną zabawą.

Okres wakacyjny pensjonariusze razem z terapeutami spędzili aktywnie. Uczestnicząc w piknikach, festynach, a nawet rajdzie. Po wakacjach na podopiecznych czekają równie ciekawe wydarzenia. 21 wrześniach odbędzie się Festiwal Piosenki Różnej Osób Niepełnosprawnych, podczas których uczestnicy odśpiewają pieśni patriotyczne, w związku ze stuletnią rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Terapia zajęciowa przybiera różne formy. Od zajęć manualnych, po imprezy plenerowe. Terapeuci w ten sposób pomagają zapomnieć mieszkańcom o chorobie, aby pomimo wieku i przeciwności losu cieszyli się życiem i czerpali z niego jak najwięcej. Dziś w przydomowym ogrodzie było głośno i wesoło. Karaoke, konkurencje podczas których mogli wykazać się również podopieczni innych Domów Pomocy Społecznej. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe