Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Podopieczni DPS-u pożegnali wakacje

  • 04.09.2018, 13:50 (aktualizacja 04.09.2018, 16:08)
  • Katarzyna Kurek
Podopieczni DPS-u pożegnali wakacje
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podopieczni Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim,dziś pożegnali wakacje na wesoło. Integracja na świeżym powietrzu, z muzyką, grillem i wspólną zabawą.

Okres wakacyjny pensjonariusze razem z terapeutami spędzili aktywnie. Uczestnicząc w piknikach, festynach, a nawet rajdzie. Po wakacjach na podopiecznych czekają równie ciekawe wydarzenia. 21 wrześniach odbędzie się Festiwal Piosenki Różnej Osób Niepełnosprawnych, podczas których uczestnicy odśpiewają pieśni patriotyczne, w związku ze stuletnią rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Terapia zajęciowa przybiera różne formy. Od zajęć manualnych, po imprezy plenerowe. Terapeuci w ten sposób pomagają zapomnieć mieszkańcom o chorobie, aby pomimo wieku i przeciwności losu cieszyli się życiem i czerpali z niego jak najwięcej. Dziś w przydomowym ogrodzie było głośno i wesoło. Karaoke, konkurencje podczas których mogli wykazać się również podopieczni innych Domów Pomocy Społecznej. 

Katarzyna Kurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe