Zajęcia rekreacyjno – sportowe z elementami socjoterapii

  • 4.09.2018, 13:02 (aktualizacja 04.09.2018 22:57)
  • Judyta Szczerbińska
Zajęcia rekreacyjno – sportowe z elementami socjoterapii MOSiR
Podziel się:
Oceń:
Od 28 września do 15 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim, w szkołach podstawowych i gimnazjach, będą realizowane zajęcia rekreacyjno – sportowe z elementami socjoterapii .

Zajęcia sportowe dla uczniów ostrowieckich szkół podstawowych i gimnazjum organizowane będą w piątki od godziny 15.00 do 18.00 i soboty od godziny 10.00 do godziny 13.00. Łącznie sześć godzin w każdym tygodniu.  Zajęcia socjoterapeutyczne (jedna godzina tygodniowo) realizowane będą równolegle z zajęciami sportowymi.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Projekt finansowany jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Ostrowiec Świętokrzyski na rok 2018.

 

 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe