"To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo"

  • 7.08.2018, 10:24 (aktualizacja 08.08.2018 10:07)
  • Katarzyna Kurek
To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo
Podziel się:
Oceń:
Po raz kolejny w ogrodzie bibliotecznym odbył się spektakl teatralny. Biblioteka stara się urozmaicać dzieciom czas podczas wakacji, poprzez organizowanie występów teatralnych czy zajęć warsztatowo-świetlicowych.

Wczorajsze przedstawienie odbyło się w nieco innym wymiarze niż dotychczas. Aktorzy w przedstawieniu używali znaków drogowych i tłumaczyli ich znaczenie publiczności. Dzieciom niewątpliwie podoba się taki rodzaj przedstawień, dzięki którym mogą wynieść coś więcej niż wspomnienia ze świetnej zabawy, a nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób edukacji najmłodszych. Teatr "Maska" z Krakowa zaprezentował się po raz ostatni w pięknym ogrodzie Miejskiej biblioteki. Kolejny spektakl odbędzie się już 27 sierpnia. Tym razem wystąpi grupa teatralna "Blaszany bębenek" z Trzebini. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe