Sprawne tempo prac na Samsonowicza

  • 3.08.2018, 15:28 (aktualizacja 08.08.2018 10:08)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Sprawne tempo prac na Samsonowicza
Podziel się:
Oceń:

Prace rozpoczęły się dopiero trzy tygodnie temu, a pierwsze efekty już są widoczne. Remont ulicy Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim trwa w najlepsze.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Na ulicy Samsonowicza od strony ulicy Bałtowskiej pojawiły się też nowe krawężniki. Nieco wolnej i z większym nakładem sił prace przebiegają od ulicy 11 listopada, w tamtej cześci remontowanej drogi wykonawca musi zmierzyć się z dużo gorszym podłożem. A kierowcy z utrudnieniami.

Po uwzględnieniu wzrostu inwestycji pieniądze na remont ulicy Samsonowicza w 80 procentach pochodzą ze środków budżetu Państwa.


Według zawartej umowy z wykonawcą zadania, którym jest firma "Drogowiec" remont ulicy Samsonowicza zakończyć ma się 30 września. Choć patrząc na tempo prac, starosta ostrowiecki Zbigniew Duda uważa, że może nastąpić to szybciej. 
Jednocześnie w powiecie ostrowieckim trwają przygotowania do podjęcia kolejnych drogowych inwestycji.

 

Remonty prowadzone będą też w gminie Bodzechów oraz w gminie Waśniów.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe