Aktywnie z Pawłem Surmańskim

  • 2.08.2018, 12:55 (aktualizacja 03.08.2018 15:36)
  • Artur Sitarski
Aktywnie z Pawłem Surmańskim
Podziel się:
Oceń:
Dobrą kondycję i zdrowie pozwala zachować aktywność fizyczna. Zalety płynące z tej formy spędzania czasu dostrzegamy, szczególnie latem kiedy pogoda pozwala uprawiać sport w plenerze. Możliwości jest wiele: gra w piłkę, pływanie, jazda na rowerze czy bieganie.

Do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń wystarczą chęci i odpowiednia motywacja. Według lekarzy, trenerów, pasjonatów aktywnego i zdrowego życia, każda pora roku jest dobra, na uprawianie sportu. Na początek wystarczą lekkie, kilkunastominutowe treningi.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

W społeczeństwie nadal panuje przekonanie, że przeciwwskazaniem do uprawiania sportu jest np. choroba czy zły stan zdrowia. Tymczasem nic bardziej mylnego, to regularna aktywność fizyczna może poprawić nasze samopoczucie, odpowiedni dobór ćwiczeń po konsultacji z lekarzem może pomóc w walce z chorobą.

Osoby regularnie uprawiające sport zauważają u siebie obniżenie ciśnienia tętniczego, spadek wagi czy zmniejszenie złego cholesterolu. Sport wpływa pozytywnie nie tylko na ciało ale również na ducha. Wysiłek fizyczny jest najlepszą metodą do zwalczania zmęczenia psychicznego. Poprawia kondycję, wzmacnia poczucie własnej wartości, zmienia nastawienie do życia. Daje satysfakcję. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ludzi i odkrywanie natury. Sport uprawiany w plenerze to fajna alternatywa dla zamkniętych siłowni i klubów fitness. Nie szukajmy wymówek. Ćwiczmy silną wolę.

Organizatorem wydarzenia: "Trening z Pawłem Surmańskim" było Stowarzyszenie Samorządność i Przedsiębiorczość.

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe