CASTOrada
CASTOrada
CASTOrada

5 lat Markmedu!

  • 31.07.2018, 14:32 (aktualizacja 31.07.2018 16:44)
  • Karolina Kamińska-Nowak
5 lat Markmedu!
Podziel się:
Oceń:

Od 5 lat świadczą usługi na najwyższym poziomie. To zasługa najnowocześniejszego sprzętu i wykwalifikowanej kadry. 

A pacjenci zadowoleni są. Osoby zmagające się z różnymi schorzeniami, a korzystające z oferty Markmedu podkreślają, że zabiegi często ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. 

Rehabilitacja ortopedyczna, pourazowa oraz leczenie wad postawy i skolioz to główny obszar na jaki nakierowani są w Centrum Mark-Med. Choć ciągłych nowości z zakresu fizjoterapii nawet na skalę ogólnopolską nie brakuje.

We wrześniu zaś w Markmedzie ponownie wróci bezinwazyjna terapia nietrzymania moczu. Problem ten dotyka szeroką grupę pacjentów zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Stąd duże zainteresowanie takimi zabiegami. 
Centrum Rehabilitacji w Ostrowcu Świętokrzyskim nacisk stawia też na współpracę z różnymi ośrodkami. 

Markmed współpracę nawiązał też z gabinetem logopedii w Kielcach, gdzie podejmowane są innowacyjne terapie, m.in. metoda profesora Alfreda Tomatisa.

Podczas 5 urodzin Centrum odwiedzili stali pacjenci, wśród nich Józef Różalski ostrowiecki masters, który od kilku miesięcy regularnie korzysta z oferty Markmedu z widocznymi rezultatami. 

Centrum Rehabilitacji w Ostrowcu Św. chętnie wybierają pacjenci, jak i przyszli fizjoterapeuci. Tak jak Sylwia studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Urodziny to czas podsumowań i snucia planów na przyszłość, w Markmedzie stawiając na rozwój w planach jest jeszcze m.in. rozwój rehabilitacji geriatrycznej a także wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego.

Karolina Kamińska-Nowak
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe