ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Policja poszukuje zaginionego Marcina Pomykała

  • 30.07.2018, 15:22 (aktualizacja 30.07.2018, 16:13)
  • Judyta Szczerbińska
Policja poszukuje zaginionego Marcina Pomykała
Podziel się:
Oceń:
Policja poszukuje 35-latka z gminy Iwaniska. Mężczyzna ostatni kontakt z rodziną nawiązał 6 lutego 2018 r. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z policją w Opatowie.

W dniu 12.04.2018 r. do Komendy Powiatowej Policji w Opatowie złożono zawiadomienie o zaginięciu Marcina Pomykała z gminy Iwaniska. Mężczyzna ostatni kontakt z rodziną nawiązał 06.02.2018 r. informując, że przebywa na terenie Kielc i poszukuje pracy. Od 20.02.2018 r., telefon zaginionego jest nieaktywny. W chwili zaginięcia w/w posiadał przy sobie telefon komórkowy, dokumenty i poruszał się pojazdem marki Fiat Stilo koloru seledynowego o numerze rejestracyjnym TOP7G81. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, waga 72 kg, szczupły, wysoki, ciemny blondyn, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrany: spodnie jeansowe koloru granatowego, kurtka zimowa koloru niebieskiego, rękawy popielate, sportowe buty.

Osoby posiadające informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z KPP w Opatowie lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu   15 8681 205, lub 112 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe