W bibliotece bajki przedstawiają

  • 25.07.2018, 12:28 (aktualizacja 25.07.2018, 16:50)
  • Katarzyna Kurek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Bajki przenoszą do świata fantastycznego, pobudzają wyobraźnię. Któż z nas nie wcielał się w baśniową postać. Która z dziewczynek nie chciała być królewna, który chłopak nie marzył o byciu księciem czy rycerzem.

Teatr podobnie jak baśń, wpływa na rozwój, na   wyobraźnię. Uczy koncentracji . doskonale przenosi publiczność  W zaczarowany świat . Bohaterami mogą być ludzie i zwierzęta, tak też było w przypadku "Doktora Dzięcioła" wystawionego przez teatr "Duet" z Krakowa. Teatr "Duet" nie po raz pierwszy zaprezentował się przed najmłodszą publicznością w Ostrowcu Świętokrzyskim i jak zawsze poprzez swoją interaktywność przyciągnął jej uwagę. Fantastyczna Atmosfera i bajki z morałem, które oprócz zabawy z pewnością edukują, integrują i nie dzielą pokoleń. Bajkowa scenografia ustawiona w ogrodzie Miejskiej Biblioteki Publicznej to wakacyjny plener. A w tym plenerze jeszcze dwukrotnie pojawią się artyści w ramach cyklu Wakacje z biblioteką. W sierpniu wystąpi "Maska"  z Krakowa i Blaszany Bębenek z Trzebini. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe