Wakacje z biblioteką

  • 12.07.2018, 15:30 (aktualizacja 13.07.2018 14:02)
  • Katarzyna Kurek
Wakacje z biblioteką
Podziel się:
Oceń:
Wakacje w bibliotece, czemu nie ? Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje ciekawe atrakcje dla dzieci w czasie wolnym od szkoły. Dziś miał miejsce pierwszy występ pt. " Pod starym Wawelem przygód bez liku". Wystąpił teatr "Maska" z Krakowa.

Na najmłodszych czekają jeszcze trzy przedstawienia.  Tematyka spektakli jest bardzo zróżnicowana, dlatego dzieci z chęcią przychodzą i oglądają występy. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Kontakt ze sztuką i żywym słowem, to tylko jedna z propozycji dla najmłodszych w czasie wakacji. Dzieci mogą również wziąć udział w zajęciach warsztatowo-świetlicowych. 

Także zajęcie w Bibliotece na ul Sienkiewicza mają dydaktyczny wpływ na rozwój dzieci. Razem z rówieśnikami spędzają miło czas podczas współnej zabawy. Wakacje spędzone w ten sposób to świetna alternatywa dla telewizora czy komputera. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim dba o to, aby dzieci w czasie wolnym się nie nudziły. Dlatego organizują letnie zajęcia czy występy grup teatralnym z całej Polski. Wszystko w ramach kreatywnego spędzenia wakacji. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 20.07.2018, 09:52
Świetna sprawa dla dzieci :) Fajnie, że są organizowane takie inicjatywy.

 

Pozostałe