Akcja "NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO"

  • 12.07.2018, 11:53
  • Judyta Szczerbińska
Akcja "NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO"
Podziel się:
Oceń:
W czwartek w godzinach od 6:00 do 22:00 na terenie powiatu ostrowieckiego, policja prowadzi akcję "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Działania ukierunkowane były przede wszystkim na ujawnianie wykroczeń popełnianych przez pieszych, jak również wykroczeń popełnianych przez kierujących pojazdami wobec pieszych.

12 lipca w godzinach od 06:00 do 22:00 na terenie powiatu ostrowieckiego policjanci prowadzą wzmożone działania pod nazwą ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego’’. Szczególną uwagę zwracać będą na nieprawidłowe zachowania na drodze w relacji pieszy- kierujący, kierujący-pieszy.
Głównym celem działań, będzie poprawa bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków. Akcja ma także na celu uświadomienie niechronionym uczestnikom ruchu drogowego o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić w związku z niestosowaniem się do przepisów obowiązujących na drodze.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Policja apeluje do użytkowników dróg o trzeźwość, rozsądek, odpowiedzialność i używanie elementów odblaskowych przez pieszych podczas korzystania z dróg.

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe