OSTROWIEC: Zderzenie tira z lokomotywą

  • 10.07.2018, 09:44 (aktualizacja 10.07.2018 10:02)
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: Zderzenie tira z lokomotywą KP PSP Ostrowiec
Podziel się:
Oceń:
W poniedziałek doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z lokomotywą na terenie ostrowieckiej huty. W wyniku kolizji doszło do wycieku ze zbiornika paliwowego samochodu. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

W poniedziałek 9 lipca, po godzinie 9:00 na terenie huty w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do kolizji samochodu ciężarowego Mercedes z pojazdem szynowym w wyniku której, został rozszczelniony zbiornik paliwowy samochodu. Na miejscu obecny był patrol Policji, Zespół Ratownictwa Medycznego, Straż Pożarna i Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego „Ostrowiec 2”. 
Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz likwidacji plamy powstałej na drodze przy użyciu sorbentu. Następnie Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno - Ekologicznego z JRG 2 przepompowała pozostałości paliwa ze zbiornika samochodu ciężarowego w ilości około 200 l do zbiornika zastępczego podstawionego przez pracowników huty. W wyniku zdarzenia maszynista i kierowca pojazdu nie doznali żadnych obrażeń.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe