16-letni włamywacze zatrzymani

  • 10.07.2018, 09:25 (aktualizacja 10.07.2018 10:07)
  • Judyta Szczerbińska
16-letni włamywacze zatrzymani
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymali dwóch 16 - latków, podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu na terenie jednej z prywatnych posesji w mieście. Za te przestępstwa nastolatkowie będą odpowiadać przed sądem dla nieletnich.

Pod koniec czerwca ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o tym, że nieustalony wówczas sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego domu jednorodzinnego na terenie prywatnej posesji w mieście. Z budynku należącego do zgłaszającego zostały skradzione  różnego rodzaju elementy stanowiące wyposażenie domu.  Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich, którzy ustalili, że sprawcami kradzieży i włamania są dwaj mieszkańcy powiatu ostrowieckiego w wieku 16 lat. W miniony piątek nastolatkowie zostali zatrzymani i przesłuchani na okoliczność dokonanej kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe