Podsumowanie akcji "PASY"

  • 9.07.2018, 13:45 (aktualizacja 09.07.2018 13:51)
  • Judyta Szczerbińska
Podsumowanie akcji "PASY"
Podziel się:
Oceń:
W miniony piątek w godzinach od 6:00 do 22:00 na terenie województwa świętokrzyskiego w tym również na drogach powiatu ostrowieckiego policja prowadziła działania pod nazwą „PASY”. W ramach akcji funkcjonariusze przeprowadzili zwiększoną ilość kontroli drogowych, podczas których zwracali szczególną uwagę na obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa oraz stosowania bezpiecznego przewożenia dzieci.

Działania policyjne „PASY” odbywają się cyklicznie i mają na celu nie tylko dyscyplinowanie kierowców za łamanie przepisów prawa, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi użytkownikom dróg na konsekwencje, jakie w przypadku kolizji lub wypadku niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Podczas piątkowej akcji "PASY" ostrowieccy policjanci sprawdzali czy podczas jazdy samochodem, kierujący i pasażerowie stosują się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Sprawdzali również, czy dzieci przewożone są w fotelikach ochronnych. Łącznie funkcjonariusze tego dnia skontrolowali 80 pojazdów i ujawnili 27 przypadków, w  których kierowcy poruszali się samochodem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.  

Judyta Szczerbińska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rocco
rocco 10.07.2018, 12:07
Szkoda tylko, że za wszystko inne karali, nawet jakieś male wykroczenia, mnie to nie spotkało bo yanosik ale żona nie miałą tyle szczescia...

Pozostałe