OSTROWIEC: Szereg zarzutów dla 17-latka

  • 6.07.2018, 14:32
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: Szereg zarzutów dla 17-latka
Podziel się:
Oceń:
Policja w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymała poszukiwanego 17 – latka, który oddalił się z jednego z ośrodków wychowawczych i podejrzewany był o dokonanie szeregu przestępstw i wykroczeń. 

W minioną środę ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży artykułów spożywczych z jednego z miejscowych marketów. Sprawcami okazali się mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego: 20 letnia kobieta oraz 26 i 17 letni mężczyźni. Najmłodszy z zatrzymanych mężczyzn poszukiwany był przez jeden z ośrodków wychowawczych z terenu miasta. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że cała trójka dokonała kradzieży artykułów spożywczych z jednego z miejscowych marketów na łączną kwotę blisko 300 złotych. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że 17 latek w okresie od maja do lipca dopuścił się jeszcze innych kradzieży na łączną kwotę blisko 600 zł. Ponadto mężczyzna w maju był sprawcą kradzieży trzech rowerów z terenu miasta, a w czerwcu dopuścił się kradzieży rozbójniczej na 13 letnim mieszkańcu Ostrowca Świętokrzyskiego. 
Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kradzieży, do których się przyznał. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim celem zastosowania wobec niego środków zapobiegawczych. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe