OSTROWIEC: Zatrzymani z narkotykami

  • 5.07.2018, 15:35 (aktualizacja 06.07.2018 10:26)
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: Zatrzymani z narkotykami
Podziel się:
Oceń:
Ostrowieccy policjanci zatrzymali wczoraj 26 i 27 –latka, podejrzewanych o posiadanie i udzielanie narkotyków. Funkcjonariusze przy mężczyznach oraz w mieszkaniu jednego z nich znaleźli i zabezpieczyli łącznie blisko 7 gramów amfetaminy. Dodatkowo ustalili, że 27 –letni mężczyzna przynajmniej 2 –krotnie udzielił środków psychoaktywnych 26 –latkowi.  Za te przestępstwa może grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę 4 lipca policjanci z rewiru dzielnicowych  w rejonie jednego z bloków na osiedlu Ogrody zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie i sprzedaż narkotyków. 
W trakcie wykonywanych czynności policjanci u obu mężczyzn znaleźli po pięć zawiniątek folii aluminiowej z zawartością białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Dodatkowo u 27-latka policjanci ujawnili pieniądze w ilości blisko 500 zł, które nie wykluczone, że mogły pochodzić ze sprzedaży narkotyków. Po zatrzymaniu mężczyzn funkcjonariusze dokonali przeszukania w ich mieszkaniach. U 26 –latka znaleźli metalowe pudełko z zawartością trzech zawiniątek folii aluminiowej wewnątrz, których znajdował się biały proszek w ilości łącznie ponad 1 grama.
Posiadacze nielegalnych środków trafili do policyjnego aresztu, zaś zabezpieczone substancje do laboratoryjnych badań. Policjanci dodatkowo ustalili, że 27 -latek przynamniej dwukrotnie udzielił narkotyków 26 -latkowi. 
Za te przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe